Kalová čerpadla DAB FX

Inovativní řešení pro nakládání
s odpadní vodou.
Maximální odolnost a spolehlivost.

Nová inovativní řada kalových čerpadel FX rozšiřuje nabídku výkonů a možnosti instalace v oblasti čerpání odpadních vod. Tato ponorná kalová čerpadla slouží pro vypouštění mírně znečištěné, podzemní nebo dešťové vody v komerčních budovách; čerpadla jsou vhodná pro aplikace vyžadující vysokou výtlačnou výšku.

Jsou vhodná pro pevné instalace se zdvihacím zařízením, nebo přenosné, pokud jsou umístěna přímo na dně nádrže. Výstupní připojení je přírubové i závitové. Čerpadla jsou konstruována pro rychlou údržbu díky konstruktivnímu řešení, které poskytuje snadný přístup k hlavním komponentům čerpadla. Otevřené oběžné kolo a pryžový povrch proti opotřebení je vhodné pro použití i v přítomnosti abrazivních částic. Dvojitá mechanická ucpávka z karbidu křemíku je zcela chráněná v olejové komoře a umístěna mimo čerpanou kapalinu.

dab_fx

Nová řada FX čerpadel obsahuje 4 modely certifikované pro čerpání odpadní vody dle normy ČSN EN 12050. Design byl proveden s maximální pečlivostí. Čerpadla FX jsou testována v těch nejsložitějších podmínkách, včetně vypouštění odpadní vody. Jsou také k dispozici s certifikací ATEX.

dab_1 Vhodné pro čerpací stanice, přečerpávání odpadní
a splaškové vody z obytných a veřejných budov.
dab_2 Vhodné pro přečerpávání odpadní vody
z průmyslových procesů.
dab_3 Vhodné pro odvodňování vozových parků, garáží,
silnic položených pod úrovní terénu a do záplavových oblastí.

 dab_xx_produktyText: David Kreutzer • Foto: IVAR CS