Kalová čerpadla DAB FX

Inovativní řešení pro nakládání
s odpadní vodou.
Maximální odolnost a spolehlivost.

Nová inovativní řada kalových čerpadel FX rozšiřuje nabídku výkonů a možnosti instalace v oblasti čerpání odpadních vod. Tato ponorná kalová čerpadla slouží pro vypouštění mírně znečištěné, podzemní nebo dešťové vody v komerčních budovách; čerpadla jsou vhodná pro aplikace vyžadující vysokou výtlačnou výšku.

Jsou vhodná pro pevné instalace se zdvihacím zařízením, nebo přenosné, pokud jsou umístěna přímo na dně nádrže. Výstupní připojení je přírubové i závitové. Čerpadla jsou konstruována pro rychlou údržbu díky konstruktivnímu řešení, které poskytuje snadný přístup k hlavním komponentům čerpadla. Otevřené oběžné kolo a pryžový povrch proti opotřebení je vhodné pro použití i v přítomnosti abrazivních částic. Dvojitá mechanická ucpávka z karbidu křemíku je zcela chráněná v olejové komoře a umístěna mimo čerpanou kapalinu.

dab_fx

Nová řada FX čerpadel obsahuje 4 modely certifikované pro čerpání odpadní vody dle normy ČSN EN 12050. Design byl proveden s maximální pečlivostí. Čerpadla FX jsou testována v těch nejsložitějších podmínkách, včetně vypouštění odpadní vody. Jsou také k dispozici s certifikací ATEX.

dab_1 Vhodné pro čerpací stanice, přečerpávání odpadní
a splaškové vody z obytných a veřejných budov.
dab_2 Vhodné pro přečerpávání odpadní vody
z průmyslových procesů.
dab_3 Vhodné pro odvodňování vozových parků, garáží,
silnic položených pod úrovní terénu a do záplavových oblastí.

 dab_xx_produktyText: David Kreutzer • Foto: IVAR CS

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení