Drenážní čerpadlo WALRUS PW-500

Kód: ED1864
Akce
Značka: WALRUS
ZDARMAZDARMA
Drenážní čerpadlo WALRUS PW-500
5 410 Kč 4 471 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Výtlak 10 m, průtok 220 l/min, napětí 230 V, kabel 10 m, bez plováku, průměr soustrojí 185 mm, výtlačná přípojka 2", hloubka ponoru max.10 m, vyčerpávání kádí, bazénů, nádrží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čerpadla PW jsou určena pro čerpání čistých kapalin bez mechanických přímìsí a přímìsí abrazivního charakteru. Jsou vhodná k odvodňování základù a jiných prostor s nahromadìnou vodou, vypouštění nádrží, bazénù a vodních jímek, zalévání zahrada parkù a cirkulaci vody v zahradních jezírcích.

Lehká přenosná ponorná čerpadla s chlazeným pláštěm. Vnější plášť čerpadel, spirála a oběžné kolo jsou vyrobeny z polypropylenu, případně z norylu plněným skelným vláknem. Plášť motoru z kadmiované oceli, ložiskové těleso z šedé litiny.

Čerpadla jsou vybavena jednoduchou mechanickou ucpávkou mazanou stálou olejovou náplní, která je navíc doplněna přídavným guferem. Tato kombinace zabezpečí ten nejlepší těsnící účinek.

Progresivní technologie výroby s použitím kadmiované oceli, nerezi a moderních plastù. Indukční motor suché konstrukce s vysokou účinností přísně zkoušený z hlediska rozběhu, životnosti a přetížení. Elektromotor je chlazen čerpanou kapalinou a chráněn proti přehřátí tepelnou pojistkou. Elektromotor čerpadla je proti čerpané kapalině utěsněn jednoduchou mechanickou ucpávkou mazanou olejovou náplní, doplnìnou ze strany media přídavným guferem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponorná kalová čerpadla
Záruka: 2 roky + 2 měsíce
? Výtlak [m]: 10
? Průtok [l/min]: 220
? Napětí [V]: 230
? Kabel [m]: 10
? Výtlačná přípojka [coul]: 2"
? Plovák: Ne
? Průchodnost čerpadla [mm]: 4
? Výkon [kW]: 0,5
? Max. teplota média [°C]: 35
? Oběžné kolo: Standardní
? Řezací zařízení: Ne
? Regulace otáček: Ne
:: ::
Hmotnost: 5 kg
Spolehlivost: 100%
Distribuce: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: