Oběhové čerpadlo WILO Yonos PICO 25/1-4 230V 180mm

Kód: ED1130
ZDARMAZDARMA
Oběhové čerpadlo WILO Yonos PICO 25/1-4 180mm 230V
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Neprodejné online
Položka byla vyprodána…

Výtlak 4 m, průtok 45 l/min, napětí 230 V, stavební délka 180 mm, připojení 1", pracovní tlak max. 10 bar, závitové, bezucpávkové, čerpadlo pro malé otopné a klimatizační systémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čerpadlo WILO-YONOS PICO umožňuje maximální komfort při montáži a při nastavování provozních parametrů. činnosti potřebné k montáži a nastavení zabírají nyní mnohem méně času a snižují počet servisních prohlídek.

Jedná se o nejlepší mokroběžné, oběhové čerpadlo s elektronicky komutovaným, úsporným motorem ECM odolným proti zablokování. Velký záběrový moment umožňuje automatické odblokování rotoru po odstávce čerpadla. Integrovaný systém regulace a možnost dodatečného manuálního odvzdušnění, tradiční spolehlivost a kvalita. Čerpadlo do všech vodních systémů (směs s glykolem do 50% objemových) na topení, chlazení i klimatizaci.

Zvýšená energetická účinost
Ekonomické využití a redukci nákladů za elektrickou ener¬gii poskytují: vysoce účinný motor ECM a pokročilá regulace. Precizní nastavení požadované výtlačné výšky umožňuje zvýšená citlivost zeleného knoflíku, umožňující nastavení s přesností na 0,1 m. Díky těmto technologiím je koeficient energetické účinnosti EEI lepší než je směrnicí EU požadovaná hodnota. Dodatečnou plnou kontrolu zabezpečuje led displej indikující skutečný příkon P1 vyjádřený ve Wattech.

Snadné nastavování
Jednoduché a zároveň přesné nastavení provozních hodnot odlišuje novou generaci Yonos PICO od dostupných konkurenčních čerpadel. Technologie „zeleného tlačítka„ a intuitivní ovládací prvky zajišťují jednoduché nastavení příslušného provozu. Pokud je čerpadlo zabudováno do topné soustavy s RADIÁTORY, je nutné nastavit zelený knoflík na modré pole na levé straně. Nastavení potom závisí na počtu radiátorů v domě a zvoleném modelu čerpadla.

Jestliže je čerpadlo zabudováno v okruhu PODLAHOVÉHO VYTÁPĚNÍ, je třeba nastavit zelený knoflík na žluté pole, po pravé straně označené žlutou barvou.
K přesnému navržení čerpadla však doporučuje¬me využít aplikaci Wilo Assistant, nebo navštívit on-line katalog na www.wilo.cz. Při VÝMĚNĚ staršího čerpadla s pevnými otáčkami za novou generaci Wilo-Yonos PICO je možné využít jednoduché okopírování nastavení ze staršího typu a použít šedivou stupnici na horní straně. 3 stupně pevných otáček vyžadují i některé soustavy a aplikace.

Snadná montáž
Používání čerpadel Wilo-Yonos PICO není výhodou jen pro uživatele, spojenou se zmenšením nákladů na energii, ale také s úsporou času za montáž a provozní údržbu. Nová, kompaktní konstrukce čerpadla umožňuje jednoduchou záměnu starých typů, například řady Wilo-Star RS bez nutnosti úpravy potrubního a připojovacího systému. Přístup k montážním šroubům zepředu čerpadla garantuje rychlou a jednoduchou montáž. Nové výhodnější umístění konektoru Wilo- Konektor působí na zmenšení rozměru celého čerpadla a tím zjednodušuje montáž v různých místech a pozicích čerpadla. Wilo-Konektor dovoluje zapojení čerpadla do elektrické sítě bez nutnosti použití nářadí.

Komfortní použití
Wilo-Yonos PICO je vybaveno novou funkcí auto¬matického odblokování rotoru. Dodává jistotu, že čerpadlo bude připraveno k práci i po době delší nečinnosti (letní odstávka), bez nutnosti složité demontáže. Snižuje nutnost volání servisu a garantuje správnou funkci zařízení. V čerpadle Wilo-Yonos PICO byla zoptimalizována funkce odvzdušnění, která zajišťuje tichý chod instalace. Funkce „AIR“ odvzdušnění čerpadla dovoluje samočinné odstranění nežádoucího vzduchu z hydraulické části čerpadla, především pak od ložisek. Po spuštění systému čerpadlo 10 minut zvyšuje a snižuje průtok vody a vytlačuje vzduch ze zařízení. Tato funkce vyžaduje jen zapnutí a po skončení cyklu odvzdušňování se čerpadlo automaticky vrátí do původně nastaveného regulačního režimu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oběhová čerpadla pro topení
Záruka: 5 let + 2 měsíce
? Výtlak [m]: 4
? Průtok [l/min]: 45
? Napětí [V]: 230
? Dimenze připojení [coul]: 6/4"
? Max. povozní tlak [bar]: 10
? Stavební délka [mm]: 180
? Max. teplota média [°C]: 110
Provedení: Závitové
:: ::
Hmotnost: 2 kg
Spolehlivost: 100%
Distribuce: Česká republika
Záruka (IČ): 12 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

wilo-logoWilo je evropský výrobce čerpadel a čerpacích systémů. V dnešní dopě patří mezi lídry ve výrobě čerpadel pro stavebnictsví, vodní a průmyslové sektory. Zároveň jsou čerpadla Wilo součástí noha domácností. Mimo jiné pod označením Wilo Domestic. Společnost byla založena v roce 1872 a sídlí v německém Dortmundu.

V nabídce najdete zejména oblíbená oběhová čerpadla Wilo a presscontoly, domácí vodárny a další.

Nenašli jste, co jste hledali? Hledáte náhradu za staré čerpadlo, náhradní díly? Chcete individuální cenovou nabídku?

K dispozici máte kompletní přehled čerpadel WILO.

Jsme tu pro vás.

hp-redlKarel Redl
technik, zákaznický servis

+420 797 850 919 | info@reded.cz