Oběhové čerpadlo DAB EVOSTA 3 40/130 + Prodloužená záruka 5 let

Kód: ED0218
Akce Tip ✅ Záruka
Značka: DAB
ZdarmaZdarma 4 151 Kč –20 %
Oběhové čerpadlo DAB EVOSTA 3 40/130
4 151 Kč –20 % 3 330 Kč 2 752 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
29.1.2021

Výtlak 4 m, průtok 48 l/min, napětí 230 V, stavební délka 130 mm, připojení 6/4", pracovní tlak max. 10 bar, závitové, bezucpávkové, čerpadlo pro malé otopné a klimatizační systémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická oběhová čerpadla EVOSTA3 se synchronním motorem s permanentním magnetem a frekvenčním měničem určená pro topné a klimatizační systémy. Řada oběhových čerpadel EVOSTA3 zajišťuje vysokou účinnost ve všech aplikacích a přináší výraznou úsporu energie.

Elektronická oběhová čerpadla s nízkou spotřebou energie určená pro cirkulaci vody, vhodná pro všechny typy domovních topných a klimatizačních systémů

Výhody

  • Moderní technologie synchronního motoru s permanentním magnetem a frekvenčním měničem, zajišťuje u nové řady oběhových čerpadel EVOSTA3 vysokou účinnost ve všech aplikacích a přináší nemalé výhody v oblasti úspory energie. Z tohoto důvodu jsou tato oběhová čerpadla v souladu s Evropskou směrnicí 2009/125/ES Erp (dříve Eup) a je připraveno vyhovět také požadavkům směrnice 2015 Erp (EEI≤0,18).

  • Čerpadlo je vybaveno elektronickým zařízením, které zachycuje změny požadované systémem a dle toho automaticky přizpůsobuje výkon oběhového čerpadla, aby byla stále zajištěna optimální účinnost a minimální spotřeba energie.

  • Čerpadlo je také ideální jako náhrada za stará třírychlostní oběhová čerpadla, protože má kompaktní rozměry a jediný model čerpadla může pokrýt dopravní výšku 6 a 8 metrů. Navíc se jedná o uživatelsky velmi jednoduchý produkt, díky jedinému tlačítku pro jednoduché postupné nastavení, odvzdušňovací zátce používané k odvzdušnění systému a odblokování hřídele motoru.

Konstrukce

Litinové těleso čerpadla s kataforézním nátěrem a mokroběžným motorem. Opláštění motoru je z nerezové oceli, oběžné kolo z technopolymeru. Hřídel motoru z keramiky a je uložena v grafitových ložiskách, která jsou mazána čerpanou kapalinou. Opláštění rotoru a statoru a uzavírací příruba jsou z nerez oceli. Opěrný kroužek z keramiky. Těsnicí kroužky z EPDM a odvzdušňovací zátka z mosazi. Díky vnitřnímu krytí motoru čerpadlo nevyžaduje žádnou formu přepěťové ochrany.

Technická data

  • Instalace: s horizontální osou hřídele motoru
  • Čerpaná kapalina: čistá, bez pevných částic minerálních olejů, neviskózní,
    chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě (max. koncentrace glykolu 30%)

Video

 

Hodnocení produktu od RedEd.cz  ★★★★★


Univerzální, spolehlivé a nejprodávanější oběhové čerpadlo na trhu. Čerpadla EVOSTA představují špičku ve své kategorii, přičemž nabízí příznivou cenu proti konkurenčním modelům. Snadné nastavení a použitelnost. Vhodné pro použití do většiny standardních topných soustav. Kvalitu dokladuje prodloužená záruka na 5 let.

Ing. Karel Redl,

produktový specialista

Doplňkové parametry

Kategorie: Oběhová čerpadla pro topení
Záruka: 5 let
Hmotnost: 5 kg
? Výtlak [m]: 4
? Průtok [l/min]: 48
Jmenovité napětí [V]: 230
Výtlačná přípojka [coul]: 6/4" (vnější závit)
Pracovní tlak max. [bar]: 10
Stavební délka [mm]: 130
? Ucpávka: Bezúcpávkové
Max. teplota media [°C]: 110
Stupeň krytí (IP): IPX5
Zařazení: Oběhové čerpadlo

DAB Evosta (english)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VD Avatar autora | 27.3.2020
Výborná náhrada za třírychlostní čerpadlo které jsem tam měl dříve. Staré mělo na druhý stupeň spotřebu 60W, toto jede i na první stupeň a utáhne mi oběhovou soustavu podlahového vytápění. Spotřeba je cca 8,5-9,2W. Na druhý stupeň si vezme elektřinu od 8,8-12W. Je velice tiché. Doporučuji. Jen doufám že vydrží jako předchozí čerpadlo.