Domácí vodárna ALFAPUMPY PIKOLO 36 - 0,37, 1 l, 230 V (NEW)

Kód: ED3412
ZDARMAZDARMA
pikolo 36
3 040 Kč 2 512 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
25.10.2023

Výtlak 36 m, průtok 40 l/min, napětí 230 V, kabel 1,2 m, sací výška max, 7,5 m, samonasávací litinové čerpadlo, tlakový spínač, nastavitelný zapínací a vypínací tlak

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí minivodárna PIKOLO 36 – 0,37 (dále jen “vodárna“) je určena pro zásobování užitkovou vodou chat, chalup, koupelen a zalévání zahrad z vlastního zdroje do maximální sací hloubky 7,5 m. Může čerpat vodu do teploty až 60 ºC.

  • Čerpání užitkové vody v chatách a chalupách.
  • Zalévání zahrad.

Domácí minivodárna PIKOLO 36 – 0,37 je kompaktní zařízení malých rozměrů s relativně tichým provozem (Lva < 69 dB) se zcela automatickým provozem a kontrolou chodu na sucho. U této vodárny není potřeba komplikovaně zavodňovat sací potrubí – stačí pouze před prvním zapnutím po instalaci zavodnit těleso čerpadla zavodňovacím otvorem (č. 2 cca 0,5 litry vody).

Po zapnutí vodárny do zásuvky se vodárna rozběhne se zpožděním cca 3 – 6 sekund a začne vysávat vzduch ze sacího potrubí – doba potřebná k vysátí je závislá na délce sacího potrubí a hloubce sání a může trvat i několik minut. Vodárna si ale tuto dobu kontroluje, a jestliže se nepodaří vodu nasát během 6ti minut (znamená to, že něco není v pořádku – děravé nebo netěsné sací potrubí, nízká hladina vody ve zdroji...) vodárna se vypne.

Za cca 1 hodinu provede další pokus o nasátí v délce 6ti minut a toto periodicky opakuje. Taktéž při vyčerpání zdroje vody (nebo poškození či ucpání sacího potrubí či sacího koše) se vodárna po 6ti minutách automaticky vypne a vždy po cca 1 hodině opakuje pokus o nasátí v délce 6ti minut. Případný reset provedeme odpojením od sítě (vytažením vidlice ze zásuvky) na cca 3 sekundy a opětovným zapojením do sítě.

V případě, že je vodárna zapnutá a nedojde k žádnému odběru vody po delší čas, vodárna se jednou za tři dny zapne na 3 sekundy. Tímto se zabrání případnému “zatuhnutí“ oběžného kola při delší odstávce. Chod minivodárny řídí kontrolní jednotka v závislosti na tlaku a průtoku dle speciálního algoritmu tak, aby byl optimalizován z hlediska hodnoty průtoku vody, četnosti spínání a spotřeby energie.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí vodárny s tlakovou nádobou
Záruka: 2 roky + 2 měsíce
? Výtlak [m]: 42
? Průtok [l/min]: 40
? Napětí [V]: 230
? Kabel [m]: 1,2
? Výtlačná přípojka [coul]: 1"
? Ochrana běhu na sucho: Ano
? Objem nádoby [l]: 1
? Výkon [kW]: 0,37
? Atest na pitnou vodu: Ne
? Regulace otáček: Ne
:: ::
Hmotnost: 9,5 kg
Spolehlivost: 100%
Distribuce: Česká republika
Záruka (IČ): 12 měsíců

Jak vybrat domácí vodárnu?

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 25.6.2021
Vodárna je tichá a dostatečně výkonná, takže jsem spokojený. V popisu jsem někde četl, že nemá zpětnou klapku, ale mě připadá, že jí má.
5
RV Avatar autora | 11.6.2021
Udrží tlak a proud vody je víc jak dostatečný.
5
JH Avatar autora | 15.5.2021
Zatím pracuje bez problémů
5
K Avatar autora | 12.4.2020
Pořídili jsme vodárnu na chatu. Jsem spokojený. Funguje dobře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1_logo_alfapumpyDomácí vodárny a čerpadla Alfapumpy jsou vyrobeny s použitím nejnovějších technologií jako jsou tepelné ochrany motoru, keramické ucpávky, měděná vinutí motorů a další kvalitní materiály.

Tato čerpadla nenaleznete v regálech supermarketů, ale pouze u odborných prodejců, kteří vám vždy ochotně poradí s výběrem a použitím čerpadla. Všechna ponorná čerpadla jsou vyráběna a testována s maximální pečlivostí a mají zajištěn kvalitní záruční a dlouhodobý pozáruční servis. Sortiment značky zahrnuje ponorná čerpadla kalová čerpadla, vibrační (typ Malyš), vřetenová, čerpadla samonasávací a domácí vodárny. Tato čerpadla si našla oblibu o celé řady zákazníků.

Kategorie

Ponorná čerpadla Alfapumpy - Kalová čerpadla Alfapumpy - Domácí vodárny Alfapumpy

Nenašli jste, co jste hledali? Hledáte náhradu za staré čerpadlo, náhradní díly? Chcete individuální cenovou nabídku?
Jsme tu pro vás.

hp-redlKarel Redl
technik, zákaznický servis

+420 797 850 919 | info@reded.cz

 

Nabídka zboží ALFA PUMPY