Automatické čerpadlo DAB Divertron 900

Kód: ED3574
Akce
Značka: DAB
ZDARMAZDARMA
dab divertron new
9 460 Kč 7 818 Kč bez DPH
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Výtlak 46 m, průtok 95 l/min, napětí 230 V, kabel 15 m, průměr soustrojí 160 mm, výtlačná přípojka 1", hloubka ponoru max. 12 m, automatické ponorné čerpadlo pro čerpání čisté vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní ponorná jednofázová čerpadla o průměru 160 mm s integrovanou elektronikou. Čerpadlo se při odběru automaticky spouští, po ukončení odběru se vypíná, je chráněno proti suchému chodu a zvýšené četnosti spouštění. Provedení X má sání plovacím sacím košem. Přívodní kabel 15 m. Připojení G 1"

Ponorná vodárna s integrovanou elektronickou řídicí jednotkou, která při odběru spouští čerpadlo a po ukončení odběru jej vypíná. K dispozici jsou provedení se dvěma nebo třemi oběžnými koly. Čerpadlo je navrženo pro zásobování vodou zahradní systémy a zavlažování v rezidentním sektoru. Může tak zásobovat vodou běžné zahradní rozvody i různé závlahové systémy, případně ji lze použít pro zásobování chat, chalup či menších domácností.

Konstrukce
Tělo čerpadla a oběžná kola z technopolymeru odolávající vůči korozi a oxidaci. Výtlak má zabudovaný zpětný ventil. K dispozici
jsou provedení se sacím filtrem z technopolymeru nebo s přípojkou s mosaznou vložkou pro sací soupravu (provedení X). K dispozici je také provedení s plovákovým spínačem.

Motor
Asynchronní motor. Hřídel motoru z nerez oceli AISI 416 + AISI 304. Zabudovaný spínací kondenzátor a tepelná ochrana proti
přetížení motoru.

Řídící jednotka
Elektronická řídicí jednotka umožňuje automatické spínání a vypínání čerpadla. Součástí jsou také tlakový spínač a průtokový snímač. Ochrana proti suchému chodu. Rychlý přístup do prostoru kondenzátoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponorná čerpadla do studní
Záruka: 2 roky + 2 měsíce
? Výtlak [m]: 46
? Průtok [l/min]: 95
? Napětí [V]: 230
? Kabel [m]: 15
? Průměr soustrojí [mm]: 160
? Výtlačná přípojka [coul]: 1"
? Plovák: Ano (integrovaný)
? Ochrana běhu na sucho: Ano
? Počet stupňů: 4
? Výkon [kW]: 0,9
? Hloubka ponoru [m]: 12
? Průměr čerpadla [coul]: 6"
? Konstrukce: Odstředivé
? Kondenzátor: Integrovaný
? Atest na pitnou vodu: Ne
? Regulace otáček: Ne
Použití: Zavlažování, Zásobování vodou
:: ::
Hmotnost: 11 kg
Kód výrobce: 60209373
Spolehlivost: 100%
Distribuce: Česká republika

DAB Divertron

Jak vybrat ponorné čerpadlo?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1_logo_dabSpolečnost DAB WATER TECHNOLOGY je již více než 40 let významným hráčem v oblasti technologií zpracování a dopravu našeho nejcennějšího zdroje - vody. Nabízí technologická řešení schopná zajistit spolehlivost a účinnost a optimalizovat spotřebu energie v obytných budovách, komerčních budovách, zemědělství a zavlažování.

DAB vyrábí spolehlivé produkty, technicky vyspělé, snadno instalovatelné a efektivní, zajišťující vysoké úspory energie v následujících domácích a rezidenčních aplikacích: vytápění a klimatizace, zásobování vodou a tlakování, zavlažování a zahradnictví, používání dešťové vody, odtok, sběr a likvidace odpadních vod, cirkulace a filtrace bazénové vody.

Kategorie

Oběhová čerpadla DAB - Automatické vodárny Divertron - Posilovací systémy E.SYBOX - Kalová čerpadla DAB - Domácí vodárny DAB - Čerpadla JET - Průmyslová čerpadla DAB

Nenašli jste, co jste hledali? Hledáte náhradu za staré čerpadlo, náhradní díly? Chcete individuální cenovou nabídku?
Jsme tu pro vás.

hp-redlKarel Redl
technik, zákaznický servis

+420 797 850 919 | info@reded.cz

 

Nabídka zboží DAB