DAB ESYBOX LINE

Posílení tlaku vody tam, kde je potřeba.
Kompaktní rozměry, snadná instalace
a výrazná úspora energie.


Již od roku 2013 výrobce DAB PUMS vyvíjí nejmodernější technologie k posílení tlaku vody. Začalo to elektronickou domácí vodárnou ESYBOX a postupně vznikla ucelená řada ESYLINE. V současné době máme k dispozici technologie, které lze použít k posílení tlaku vody nejen v domácnostech, ale i v komerčních budovách, jako jsou bytové domy, hotely nebo nemocnice.

Přednosti produktů řady ESYLINE jsou hlavně kompaktní rozměry, a tím snadná instalace. Vodou chlazený motor zaručuje tichý chod a frekvenční měnič reguluje otáčky motoru tak, aby bylo dosaženo konstantního tlaku nastaveného uživatelem. Výrazná je i úspora energií oproti tradičním systémům. Moderní technologie umožňuje uživateli vzdálenou kontrolu a nastavení všech produktů řady ESYLINE. ESYBOX MINI 3 nebo ESYBOX. Základní produkt, elektronická domácí vodárna ESYBOX MINI 3, je ideálním řešením k posílení tlaku vody v domácnosti. Jedná se o revoluční systém, který zajišťuje instalační výhody a díky malým rozměrům ho lze instalovat například i do skříňky pod dřez.

esyline

ESYBOX je výkonnějším zástupcem. Tato elektronická posilovací vodárna, je díky svým hydraulickým parametrům použitelná pro větší objekty jako pensiony nebo restaurace. ESYBOX MINI 3 a ESYBOX byly vyvinuty tak, aby poskytovaly maximální výkon s minimálním úsilím. Konstrukce je koncipována tak, aby se systém snadno přizpůsobil každému typu instalace. Nevyžaduje žádné další komponenty; snadná instalace, ochrana proti tvorbě ledu; LCD displej s vysokým rozlišením, hlučnost max. 45 dB; využívá jen energii potřebnou na čerpání vody – umožňuje značné ekonomické úspory - integrovaný elektronický systém s frekvenčním měničem.

Dalším členem do moderní rodiny je ESYBOX DIVER. Disponuje veškerými možnostmi provozu jako zmíněná povrchová čerpadla ESYBOX MINI 3 a ESYBOX, má integrovaný frekvenční měnič, který zaručuje konstantní výstupní tlak i při měnícím se odběru vody a dodává se včetně D.CONNECT BOX 2. Ideální čerpadlo pro zásobování vody do objektů, opětovnému využití dešťové vody pro závlahy. Integrovaný čerpací systém ESYBOX MAX pro posílení tlaku v komerčních budovách je dostupný ve dvou výkonových řadách. Obsahuje modulární komponenty umožňující odlišná nastavení k uspokojení potřeb středních / velkých bytových domů a vysokých budov (i přes 14 podlaží).
esyline_produkty

Text: David Kreutzer • Foto: IVAR CS