Domácí vodárna Grundfos

Čerpadla Grundfos patří mezi špičku mezi čerpací technikou. Proto není divu, že se domácí vodárny Grundfos drží mezi zákazníky dlouhodobě na předních pozicích oblíbenosti. Vyšší cena výrobků se odráží v kvalitě provedení, inovacích, moderním provedení a mimo jiné perfektním servisu.

Připravili jsme přehled oblíbených řešení zásabování vodou z dílny Grundfos.

Domácí vodárna GRUNDFOS SCALA 2 3-45 A

Nejoblíbenější řešení při zásobování vodou bez použití ponorného čerpadla. Vodárna je vybavena inteligentním řízením čerpadla, která jí umožňuje přizpůsobit jak vstupní tlak, tak spotřebu vody. Zajišťuje konstantní tlak vody do všech kohoutků – i v případě, že je několik kohoutků otevřeno najednou.

Kompaktní vodárnu tvoří:

 

Vodárna SCALA2 je ideální volbou pro obytné budovy s až 3 podlažími a až 8 kohoutky. Zajistí posílení tlaku z vodovodního řadu, kdy je tlak vody posilován vodou z městského vodovodního řadu. Posílení tlaku z nádrží, či studní, kdy čerpá vodu z hloubky až 8 metrů.

 

Vodárenské sety GRUNDFOS SQE

Oblíbené spolehlivé řešení kombinace ponorného čerpadla Grundfos SQ s řídící jednotkou CU 301 a vyrovnávací tlakovou nádobou. Ideální pro zásobování rodinných domů, chat, chalup komerčních a průmyslových objektů vodou z vlastních zdrojů, případně  zavlažování rozsáhlých ploch.

SQE sada obsahuje
  • ponorné čerpadlo SQE s integrovaným frekvenčním měničem
  • tlakovou nádobu (8 l)
  • tlakový snímač
  • řídící jednotku CU301


Kompletní sada je určena pro aplikace, kde potřebujte udržovat konstantní tlak při odběru z více odběrových míst.
Systém udržuje konstantní tlak až do max. výkonu čerpadla bez ohledu na měnící se spotřebu vody. Hodnota tlaku je zjišt’ována snímačem tlaku a přenášena do jednotky CU 301. Tato jednotka v závislosti na tom nastavuje příslušnou hodnotu výkonu čerpadla.

Automatické ponorné vodárny Grundfos SBA

Ponorné čerpadla SBA nabízí jednoduché řešení pro okamžité čerpání pitné a čisté vody. Stačí ho zapojit a můžete ihned čerpat. Varianta SBA je kompletní čerpadlo "vše v jednom". Čerpadlo SBA nevydává žádný hluk, když je ponořeno a je tak tichou alternativou k neponorným čerpadlům.

Výhody kompaktu:

  • Integrovaná ochrana
  • Automatický restart
  • Ochrana proti přehřátí
  • Dlouhá životnost
  • Energeticky úsporné


Čerpadla jsou zvláště vhodná pro aplikace s dešťovou vodou a malými studnami. Je dodáváno s integrovanou řídící jednotkou, která eliminuje potřebu externí řídící jednotky čerpadla. Řídící jednotka zajišťuje automatický provoz.

 

       
hp-konzultace hp-doprava hp-servis hp-splatky
Poradíme s výběrem
Po telefonu, nebo online
Expresní dodání
Většina zásilek do 48 hod
Garantovaný servis
Záruční i pozáruční opravy
Prodej na splátky
S námi to zvládnete

 

 

 

Potřebujete pomoc s výběrem. Neztrácejte čas.
Rádi Vám s výběre
m čerpadla hp-cerpadlo-1pomůžeme.
Navrhneme Vám vhodné řešení.
Nebo zpracujeme konkurenční nabídku.

hp-button

   

hp-redl-1Karel Redl
Technik, zákaznický servis
+420 797 850 919
info@reded.cz

 

vyrobci-hp-2