Vážení zákazníci, v pondělí 4.7. bude infolinka mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

Novinky v eshopu v roce 2022

Vážení zákazníci, rok se s rokem sešel a my opět přinášíme rekapitulaci novinek a vylepšení, díky kterým bude nákup v našem eshopu o něco pohodlnější, rychlejší a vůbec lepší, než loni.

Nové skladové prostory

Abychom mohli rychleji a efektivněji odbavovat vaše objednávky, rozšířili jsme naše skladové prostory. Logistický sklad zůstává v Horce nad Moravou. Zásobovací sklad jsme zřídili pár set metrů dál směrem na Olomouc. Výhodou je zejména možnost uskladnit větší množství zboží a manipulace s paletami, případně nakládka větších čerpadel.

Vyhledávání Luigi's Box

Vyhledávání je palčivým tématem mnoha eshopů. Zejména v oblasti čerpadel a čerpací techniky je přesný název modelu klíčový a každé písmeno nebo číslo hraje roli. Díky novému systému pro vás bude vyhledání jakéhokoliv názvu hračka. 

lugi_1  

Reklamační systém Retino

Reklamace či vrácení zboží je nepříjemnou, ovšem nedílnou součástí online nakupování. Občas se zkrátka něco rozbije, nebo je třeba zařídit výměnu. Pro maximální jednoduchost a zrychlení jsme nasadili a úspěšně otestovali reklamační systém Retino.

Jaké výhody přináší?

  • Dohledání vaší objednávy, výběr konkrétního zboží k reklamaci
  • Možnost objednat svoz zboží přímo v aplikaci
  • Přesné informace o aktuální stavu reklamace či vratky
  • Možnost hodnocení a zpětné vazby

Škoda, že v ideálním případě ho nikdy nevyužijete :)

Najdete nás na Mall.cz

V průběhu roku jsme splnili všechny podmínky a úspěšně jsme se připojili mezi prodejce na internetovém tržišti Mall.cz. Pokud preferujete kompletní nákup více druhů zboží, určitě Vám galerie Mall.cz není cizí. Zatímco na RedEd.cz se snažíme držet odbornost a specializaci na čerpací techniku, Mall.cz nabízí mnohem širší sortiment zboží. Pokud je pro vás nákup v jednom obchodě pohodlnější, využijte Mall.cz a jako dodavatele čerpadel můžete vybrat RedEd.cz.

Rušíme výdejní místa

Dlouho jsme se snažili nabídnout vám možnost osobního odběru po celé ČR v našich, či partnerských prodejnách. Bohužel se ukazuje tento směr jako neefektivní a mezi vámi zákazníky málo preferovaný. Do roku 2022 tedy vstupujeme jako eshop s jediným výdejním místem na centrále v Olomouci. Výzmnamně jsme však rozšířili skladové prostory a zásoby tak, abychom mohli rychle a efektivně odbavovat záilky z jednoho místa do celé ČR i na Slovensko.

Platby kartou v €

Nově mají naši zákazníci ze Slovenska možnost platit online kartou v eurech. Toto platí pouze pro koncové zákazníky. Právnické osoby, plátce DPH, ověřujeme a schvalujeme v režimu přenesené daňové povinnosti.

Magazín RedMag je online

Magazín RedMag je tištěný časopis, který připravujeme pro zákazníky internetového obchodu RedEd.cz. Každý zákazník obdrží časopis zdarma jako součást objednávky. Nově u nás najdete vybrané články, které jsme připravili také online. Píšeme o tématech, která souvisí s vodním hospodářstvím, nakládání s dešťovou vodou, přinášíme vám novinky a zajímavosti z oblasti čerpací techhniky, návody, tipy a související témata.

A pokud vám něco chybí, nebo nefunguje jak má, neváhejte se ozvat. Budeme rádi za podněty.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení