Novinky v eshopu v roce 2022

Vážení zákazníci, rok se s rokem sešel a my opět přinášíme rekapitulaci novinek a vylepšení, díky kterým bude nákup v našem eshopu o něco pohodlnější, rychlejší a vůbec lepší, než loni.

Nové skladové prostory

Abychom mohli rychleji a efektivněji odbavovat vaše objednávky, rozšířili jsme naše skladové prostory. Logistický sklad zůstává v Horce nad Moravou. Zásobovací sklad jsme zřídili pár set metrů dál směrem na Olomouc. Výhodou je zejména možnost uskladnit větší množství zboží a manipulace s paletami, případně nakládka větších čerpadel.

Vyhledávání Luigi's Box

Vyhledávání je palčivým tématem mnoha eshopů. Zejména v oblasti čerpadel a čerpací techniky je přesný název modelu klíčový a každé písmeno nebo číslo hraje roli. Díky novému systému pro vás bude vyhledání jakéhokoliv názvu hračka. 

lugi_1  

Reklamační systém Retino

Reklamace či vrácení zboží je nepříjemnou, ovšem nedílnou součástí online nakupování. Občas se zkrátka něco rozbije, nebo je třeba zařídit výměnu. Pro maximální jednoduchost a zrychlení jsme nasadili a úspěšně otestovali reklamační systém Retino.

Jaké výhody přináší?

  • Dohledání vaší objednávy, výběr konkrétního zboží k reklamaci
  • Možnost objednat svoz zboží přímo v aplikaci
  • Přesné informace o aktuální stavu reklamace či vratky
  • Možnost hodnocení a zpětné vazby

Škoda, že v ideálním případě ho nikdy nevyužijete :)

Najdete nás na Mall.cz

V průběhu roku jsme splnili všechny podmínky a úspěšně jsme se připojili mezi prodejce na internetovém tržišti Mall.cz. Pokud preferujete kompletní nákup více druhů zboží, určitě Vám galerie Mall.cz není cizí. Zatímco na RedEd.cz se snažíme držet odbornost a specializaci na čerpací techniku, Mall.cz nabízí mnohem širší sortiment zboží. Pokud je pro vás nákup v jednom obchodě pohodlnější, využijte Mall.cz a jako dodavatele čerpadel můžete vybrat RedEd.cz.

Rušíme výdejní místa

Dlouho jsme se snažili nabídnout vám možnost osobního odběru po celé ČR v našich, či partnerských prodejnách. Bohužel se ukazuje tento směr jako neefektivní a mezi vámi zákazníky málo preferovaný. Do roku 2022 tedy vstupujeme jako eshop s jediným výdejním místem na centrále v Olomouci. Výzmnamně jsme však rozšířili skladové prostory a zásoby tak, abychom mohli rychle a efektivně odbavovat záilky z jednoho místa do celé ČR i na Slovensko.

Platby kartou v €

Nově mají naši zákazníci ze Slovenska možnost platit online kartou v eurech. Toto platí pouze pro koncové zákazníky. Právnické osoby, plátce DPH, ověřujeme a schvalujeme v režimu přenesené daňové povinnosti.

Magazín RedMag je online

Magazín RedMag je tištěný časopis, který připravujeme pro zákazníky internetového obchodu RedEd.cz. Každý zákazník obdrží časopis zdarma jako součást objednávky. Nově u nás najdete vybrané články, které jsme připravili také online. Píšeme o tématech, která souvisí s vodním hospodářstvím, nakládání s dešťovou vodou, přinášíme vám novinky a zajímavosti z oblasti čerpací techhniky, návody, tipy a související témata.

A pokud vám něco chybí, nebo nefunguje jak má, neváhejte se ozvat. Budeme rádi za podněty.