Magazín RedMag

Magazín RedMag je tištěný časopis, který připravujeme pro zákazníky internetovéh obchodu RedEd.cz. Každý zákazník obdrží časopis zdarma jako součást objednávky. Na této stránce najdete archiv starších vydání a možnost prolistovat časopis v elektronické podobě. Vybrané články najdete v online podobě.

Nepřišel Vám časopis s objednávkou? Napište nám prosím na magazin@reded.cz, rádi Vám zašleme číslo poštou. Uvítáme také vaše připomínky a tipy na články. V případě zájmu o spolupráci či inzerci nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme možnosti.

 

OBALKA_1

RedMag | 02/2021

Připravili jsme pro vás opět zajímavé čtení a trochu zábavy na nadcházející letní dny a pevně věřím, že se nebudete nudit.  Na co se můžete těšit? Vodní elektrárna Dlouhé stráně slaví 25 let. Připomeneme si její význam. Začíná jarní sezona a s ní pravidelně roste zájem o instalaci ručních pump. Připravili jsme krátké shrnutí nabídky a návod k instalaci. Dočtete se také o novinkách z dílny DAB a několik dalších zajímavostí z oblasti čerpací techniky. Přeji příjemné čtení.

HP web

RedMag | 03/2021

Hospodaření s vodou je významná a dlouhodobá činnost s obrovským přesahem. Připravili jsme povídání o třech unikátních vodních nádržích na našem území. První je tu s námi již od objevení Ameriky. Většina z nás zná problém s tvrdou vodou. Dočtete se o rychlém a relativně snadném řešení. Mrkneme se také na historii čerpadel Malyš. A připravili jsme opět několik novinek a zajímavostí z nabídky.

HP_04


RedMag | 04/2021

V ústředním článku jsme si vzali do parády značku Grundfos. Možná vás překvapí, kolik současných technologií pochází právě z jejich dílny. Inspirativní je také popis ostrovního solárního systému s použitím elektrocentrály Heron. Ať už se začtete do novinek, nebo si budete lámat hlavu nad sudoku, přeji Vám příjemně strávený čas.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení