Magazín RedMag

Magazín RedMag je tištěný časopis, který připravujeme pro zákazníky internetovéh obchodu RedEd.cz. S ohledem na přírodu od léta 2023 pouze v elektronické podobě. Na této stránce najdete archiv všech vydání. Vybrané články najdete v online podobě.

Uvítáme také vaše připomínky a tipy na články. V případě zájmu o spolupráci či inzerci nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme možnosti.

 

OBALKA_1

RedMag | 02/2021

Připravili jsme pro vás opět zajímavé čtení a trochu zábavy na nadcházející letní dny a pevně věřím, že se nebudete nudit.  Na co se můžete těšit? Vodní elektrárna Dlouhé stráně slaví 25 let. Připomeneme si její význam. Začíná jarní sezona a s ní pravidelně roste zájem o instalaci ručních pump. Připravili jsme krátké shrnutí nabídky a návod k instalaci. Dočtete se také o novinkách z dílny DAB a několik dalších zajímavostí z oblasti čerpací techniky. Přeji příjemné čtení.

HP web

RedMag | 03/2021

Hospodaření s vodou je významná a dlouhodobá činnost s obrovským přesahem. Připravili jsme povídání o třech unikátních vodních nádržích na našem území. První je tu s námi již od objevení Ameriky. Většina z nás zná problém s tvrdou vodou. Dočtete se o rychlém a relativně snadném řešení. Mrkneme se také na historii čerpadel Malyš. A připravili jsme opět několik novinek a zajímavostí z nabídky.

HP_04


RedMag | 01/2022

V ústředním článku jsme si vzali do parády značku Grundfos. Možná vás překvapí, kolik současných technologií pochází právě z jejich dílny. Inspirativní je také popis ostrovního solárního systému s použitím elektrocentrály Heron. Ať už se začtete do novinek, nebo si budete lámat hlavu nad sudoku, přeji Vám příjemně strávený čas.

 
HP_04

RedMag | 02/2022

V návaznosti na letošní sucha jsme pro vás připravili povídání o studnách v ČR. Voda byla ústředním tématem od počátku civilizace. Ať už se začtete do některého ze článků, nebo budete trápit hlavu nad sudoku, přeji vám příjemně strávený čas.