Novinky pro rok 2021

Vážení zákazníci, stále se snažíme nabízet Vám lepší servis v oblasti prodeje čerpací techniky, pohodlnější nákup a s tím spojené služby. Ani letošní rok jsme nelenily a tady je přehled novinek pro 2021.

Nová podoba e-shopu
Internetový obchod RedEd.cz dostal novou podobu a řadu nových funkcí. Hlavním cílem je pohodlnější nákup a reflektovat moderní trendy v oblasti online nakupování. Co vás možná potěší?

  • Chytré fulltextové vyhledávání - přehledné, rychlé a chytré
  • Přehlednější design - mimo hlavní stránky zejména přepracovaný detail produktu
  • Mobilní web - famózní zpracování stránek v mobilních zařízeních

Pokud byste měli k fungování e-shopu nějakou připomínku, napište na info@reded.cz.

Noviny v dopravě zboží
Po obtížích, které s sebou nesl váhový limit výdejních míst Zásilkovna a Uloženka jsme tyto služby přestali nabízet. Nově můžete proti tomu využít služeb České pošty s možností doručení na adresu, nebo uložení zásilky na nejbližší poštu. Pošta nově nabízí také službu "Balíkovna", kde výrazně zrychlili a zjednodušili výdej balíků (do 30 kg). Samozřejmě stále nabízíme možnost zaslat balík přepravní společností Geis.

Centrální sklad
Nově jsme zřídili centrální sklad v městské části Olomouc - Řepčín. Přestěhovali jsme se do větších prostor. Díky tomu budeme moci držet více zboží skladem, zvládneme rychlější expedici a vyřízení všech objednávek a to zejména v letní sezoně, kdy nás staré prostory při expedici omezovaly.

 

Individuální doprava
Zapracovali jsme na přepravě nadrozměrných zásilek, kde jsme loni občas bojovali s přepravou. V nové sezoně tedy přepravíme i nadrozměrné a atypické zásilky rychle a spolehlivě.

Nová výdejní místa
Nově vyzvednete zboží mimo centrální sklad v Olomouci a prodejnu v České Lípě objednávky osobně také v Kyjově a Pelhřimově na našich partnerských prodejnách. Více informací v kontaktech.

Nově umíme Apple Pay
O této novince jsme již psali, přesto patří do tohoto přehledu. Nově u nás zalatíte také přes Apple Pay, což ocení zejména majitelé Apple zařízení. Apple Pay je nejsnadnější a nejpohodlnější způsob platby všechny uživatele produktů značky Apple.

Širší produktová nabídka
Usilovně pracujeme rozšíření, aktualizaci a doplnění stávající produktové nabídky, abyste v našem obchodě nalezli kompletní a ucelenou nabídku čerpací techniky a příslušenství. Z novinek lze vyzdvihnout např. kompletní řešení pro filtraci vody, čerpadla na 12/24 V, nebo unikátní řešení pro hlídání hladiny vody eStudna.

Těšíme se s vámi na rok 2021. Děkujeme za důvěru!
Tým RedEd.cz