Doplnili jsme nabídku ručních pump

Vážení zákazníci, do jara ještě daleko, nicméně my už jsme s nabídkou ručních pump připravení. Připravili jsme pár novinek v sortimentu, aby vám u nás s prvním jarním sluníčkem nic nechybělo.

Mimo jiné jsme domluvili s dopravci podmínky dopravy. Nově tedy zasíláme ruční pumpy s dopravou zdarma tak, jak jste zvyklí u ostatního sortimentu nad 1 500 Kč (vyjma tlakových nádob a retenčních nádrží).

Hřbitovní čerpadlo

Klasické ruční pumpy STANDARD II a STANDARD T jsou součástí nabídy již delší dobu. Nově v nabídce najdete také klasické hřitovní čerpadlo s označením NP 75 N. Toto provedení neslouží k přímému čerpání vody, ale je určeno k napojení na tlakový rozvod vody a slouží jako dekorativní prvek v místech, kde je požadována dodávka volně vytékající vody z tlakového rozvodu s možností jejího uzavření. Čerpadlo nachází své uplatnění v okrasných zahradách, parcích a na hřbitovech.

 


Příslušenství k ručním pumpám

Ke všem pumpám řady NP / HP jsme doplnily příslušenství, zejména stojany. Ruční čerpadla v provedení HP / NP jsou určena k čerpání pitné nebo užitkové vody bez obsahu mechanických nečistot. Pracovní píst je umístěn přímo ve výtokovém stojanu nad studnou. Čerpadla jsou používána jak pro studny kopané, tak i ražené, přičemž max.hloubka může být 7 m. Lze zakoupit samostatné čerpadlo, nebo ke všem čerpadlům dokoupit stojan.


Náhradní díly k ručním pumpám

Nově v nabídce najdete náhradní díly k ručním pumpám. Jedná se o funkční části, které se časem opotřebují, nebo dojde k jejich poškození vlivem mrazu či jiných okolností. Náhradní díly pro ruční pumpy jsou rozdělné podle typu pumpy. V nabídce najdete klapky s přítěží, nebo čisté, kompletní pracovní písty a další části ručních pump.

 

Pokud si nevíte s výběrem či opravou rady, neváhejte se na nás obrátit.
Tým RedEd.cz