Doplnili jsme nabídku ručních pump

Vážení zákazníci, do jara ještě daleko, nicméně my už jsme s nabídkou ručních pump připravení. Připravili jsme pár novinek v sortimentu, aby vám u nás s prvním jarním sluníčkem nic nechybělo.

Mimo jiné jsme domluvili s dopravci podmínky dopravy. Nově tedy zasíláme ruční pumpy s dopravou zdarma tak, jak jste zvyklí u ostatního sortimentu nad 1 500 Kč (vyjma tlakových nádob a retenčních nádrží).

Hřbitovní čerpadlo

Klasické ruční pumpy STANDARD II a STANDARD T jsou součástí nabídy již delší dobu. Nově v nabídce najdete také klasické hřitovní čerpadlo s označením NP 75 N. Toto provedení neslouží k přímému čerpání vody, ale je určeno k napojení na tlakový rozvod vody a slouží jako dekorativní prvek v místech, kde je požadována dodávka volně vytékající vody z tlakového rozvodu s možností jejího uzavření. Čerpadlo nachází své uplatnění v okrasných zahradách, parcích a na hřbitovech.

 


Příslušenství k ručním pumpám

Ke všem pumpám řady NP / HP jsme doplnily příslušenství, zejména stojany. Ruční čerpadla v provedení HP / NP jsou určena k čerpání pitné nebo užitkové vody bez obsahu mechanických nečistot. Pracovní píst je umístěn přímo ve výtokovém stojanu nad studnou. Čerpadla jsou používána jak pro studny kopané, tak i ražené, přičemž max.hloubka může být 7 m. Lze zakoupit samostatné čerpadlo, nebo ke všem čerpadlům dokoupit stojan.


Náhradní díly k ručním pumpám

Nově v nabídce najdete náhradní díly k ručním pumpám. Jedná se o funkční části, které se časem opotřebují, nebo dojde k jejich poškození vlivem mrazu či jiných okolností. Náhradní díly pro ruční pumpy jsou rozdělné podle typu pumpy. V nabídce najdete klapky s přítěží, nebo čisté, kompletní pracovní písty a další části ručních pump.

 

Pokud si nevíte s výběrem či opravou rady, neváhejte se na nás obrátit.
Tým RedEd.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení