Aplikace DAB DConnect

Služba DConnect nabízí jednoduché a intuitivní dálkové ovládání vaší instalace bez potřeby serveru nebo odborného personálu. S DConnect můžete vzdáleně spravovat vaše instalace jako byste byli přímo u nich. Díky provozním grafům systému budete moci optimalizovat provoz. Také obdržíte okamžitá upozornění na jakékoli systémové chyby.

DConnect Box je kompaktní elektronické zařízení, které umožňuje snadné připojení ke službě DConnect širokou škálu DAB produktů. Vše, co potřebujete, je trvalé připojení k internetu v místě instalace.

15478-image-SCHEMA-PROVOZU


Pomocí aplikace DAB DConnect APP, která je k dispozici na Apple Store nebo Google Play, nebo přihlášením na webové stránky dconnect.dabpumps.com, je možné procházet různými připojenými instalacemi a kontrolovat jejich jednotlivé parametry. To vše pomocí velmi přehledného a funkčního uživatelského rozhraní, které vám umožní mít na dosah ruky mnoho informací.

DConnect lze použít ve všech hlavních oblastech: od systémů pro tlakování až po cirkulační systémy, také systémy pro odpadní vody i filtrační systémy bazénů. Jedná se o vícekanálovou službu s vysokou přidanou hodnotou, kterou lze použít s jakýmkoliv systémem, bez ohledu na jeho povahu a velikost . Díky tomu, že je modulární, může DConnect spravovat až 8 různých elektronických čerpadel velmi jednoduchým a integrovaným způsobem.

  • Služba, která vám usnadní život
    Díky D.Connect můžete snadno a intuitivně monitorovat DAB produkty. Navíc můžete na dálku provádět veškeré úpravy nastavení. Díky tomu je dosaženo kompletního řízení bez jakýchkoliv nemilých překvapení.

  • Ihned připraven k použití
    D.Connect nevyžaduje žádnou přípravu na instalaci, stačí Vám jen připojení k internetu a chytrý telefon.  Poté jen provedete několik kroků s průvodcem nastavení a připojíte vaše čerpadla.

  • Technologie pro každého
    Jedná se o moderní technologii, díky níž nabízí D.Connect systém mnoho výhod oproti typickým BMS (systémy řízení budov) systémům.

 

Aplikace & plocha

Stáhněte si aplikaci z App Store nebo Google Play, nebo navštivte stránku internetofpumps.com a jste připraveni zobrazit připojené systémy v síti a kontrolovat jejich individuální nastavení. Uživatelské rozhraní nemůže být jasnější a funkčnější a přináší vám veškeré údaje doslova na dosah vašich konečků prstů.

Kompaktní elektronické zařízení D.Connect může být použito ke snadnému propojení s širokou řadou DAB produktů, jak nových, tak již dříve instalovaných. Jedinou potřebnou věcí je drátové propojení na místě instalace a můžete začít!