Vážení zákazníci, v pondělí 4.7. bude infolinka mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

Všeobecná pravidla soutěží

Organizátorem soutěží je společnost

FLOW SYSTEM GROUP s.r.o.,

IČ: 07996799,
provozovatel internetového obchodu

RedEd.cz - čerpací technika
(dále jen „Organizátor“).

1. Obecná ustanovení

1.1 V návaznosti na tyto obecné podmínky a pravidla budou vždy přiměřeným způsobem vyhlašovány konkrétní soutěže, přičemž ve vyhlášení bude uvedeno zejména zadání a specifikace výhry, jakož i další podmínky a pravidla soutěžního plnění, vyhodnocení a vyhlášení výsledků soutěže.

1.2. Účastníkem soutěže nemůže být osoba, která je v pracovněprávním či obdobném vztahu k Organizátoru.

1.3. Organizátor je oprávněn soutěž v krajních případech zrušit a to bez udání důvodu.

1.4. Organizátor je oprávněn soutěžní příspěvek do soutěže nezařadit (ze soutěže vyřadit), zejména pokud jeho obsah bude zřejmě v rozporu s právním řádem České republiky či obecně přijímanými etickými normami, nebo v případě podezření na duplicitní příspěvek, či v podezření na ovlivnění výsledků nekalým jednáním (automatizovanou či strojovou činností).

1.5. Ve sporných případech a v případech neexaktních kritérií soutěžního plnění rozhoduje o úspěšné účasti v soutěži a splnění dalších podmínek pro případný nárok na výhru vždy Organizátor.

1.6. Organizátor neodpovídá za nezaviněné nezařazení soutěžního příspěvku do soutěže, včetně nezařazení v důsledku zachycení příspěvku ve SPAM filtrech nebo v důsledku technických problémů.

1.7. Organizátor soutěže kontaktuje úspěšného účastníka soutěže do 7 dnů po skončení soutěže vždy zpravidla prostřednictvím e-mailové adresy či telefonicky. Pokud úspěšný účastník nebude do jednoho týdne na sdělení reagovat nebo neposkytne požadované relevantní informace směřující k předání výhry a jejího vyúčtování, výhra propadá Organizátorovi a nárok na ni zaniká.

2. Ochrana osobních údajů

2.1. Organizátor je dle svého uvážení co do rozsahu a způsobů užití neomezeně oprávněn užít soutěžní příspěvek a jeho vyobrazení (včetně jeho zpracování, spojení s jiným prvkem či zařazení do souboru), záznamy pořízené při průběhu soutěže (zejména fotografie, zvukový a zvukově-obrazový záznam z předání výhry) a v této souvislosti i jméno vítěze soutěže.

2.2. Účastník soutěže poskytuje Organizátoru za účelem účasti v soutěži a za účelem naplnění oprávnění Organizátora k užití soutěžních příspěvků, záznamů z průběhu soutěže a jména vítěze oprávnění ke zpracování jeho osobních údajů.

2.3. Účastník soutěže uděluje Organizátorovi souhlas podle z. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním osobních dat jakkoliv obsažených nebo získaných pomocí emailu nebo jiným způsobem, a to pro účely soutěže. Vyplněním formuláře, zasláním e-mailu nebo jiným způsobem, soutěžící souhlasí s tím, že jeho e-mail může Organizátor využít pro reklamní a marketinkové účely. Dále soutěžící souhlasí s tím, že jeho jméno může být zveřejněno na webových stránkách www.reded.cz.

3. Ostatní ustanovaní

3.1. Pořadí v soutěži zpravidla určuje rozřazovací tipovací otázka. V ojedinělých případech odborná porota. V případě shodných odpovědí včetně rozřazovací otázky bude pořadí vítězů určeno na základě data a času zařazení do soutěže.

3.2. Výhry jsou zasílány výhradně pouze na území ČR.

3.3. V případě, že zákazník má možnost výběru výhry z více možnosti. Vždy má nárok na výběr 1ks zboží pokud není výslovně uvedeno jinak.

3.4. Organizátor si vyhrazuje právo libovolně měnit či upravovat obecné podmínky a podmínky soutěže bez nároku na náhradu, či jakoukoliv jinou kompenzaci.

3.5. Účastník soutěže odesláním svého soutěžního příspěvku přijímá tyto obecné podmínky a pravidla jakož i podmínky a pravidla uvedené ve vyhlášení konkrétní soutěže.

 

Tato pravidla jsou platná od 15. ledna 2020

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení