Asistent/ka

|   Pozice je obsazena  |   |   Šumperk   |   Aktualizace: 18.1.2024   |

Hledáme asistenta / asistentku k nám do internetového obchodu. To jsou hlavně telefony, práce na počítači a komunikace se zákazníky. Prodáváme především čerpadla a domácí vodárny. Neboj, nemusíš být technický typ, na techniku tady lidi máme. Ale topíme se v papírování. Pomůžeš nám?

inzerat

Co bude tvoje náplň práce

Od všeho něco, určitě se nebudeš nudit. Budeš pracovat v Šumperku a zajišťovat chod kanceláře.
Takže ve zkratce...

  • Komunikovat se zákazníky (telefon, email)
  • Starat se o reklamace a hlídat termíny
  • Zadávat faktury do systému
  • Připravovat nabídky
  • Hlídat platby
  • Obecně administrativní činnost
  • Tvořit obsah na e-shop (popisy, produkty, ...)

Co od tebe očekáváme

  • Práce na PC. Excel, tabulky, e-mail. Vše, co potřebujeme, tě naučíme.
  • Zodpovědnost a samostatnost. Chceme se na tebe spolehnout.
  • Reprezentativní vystupování, výborná čeština. Budeš komunikovat se zákazníky.

Co nabízíme

  • Práci na DPP / OSVČ
  • Odměna 10 000 Kč - 15 000 Kč / měs
  • Pracovní doba 8:00 - 12:00 (případně dle domluvy)
  • Práce v Šumperku
  • Příjemné zázemí malé firmy
  • Firemní telefon
  • Sleva na firemní produkty

Pokud tě nabídka zaujala, pošli životopis plus pár vět o sobě na info@reded.cz a domluvíme se, co a jak dál.
V případě dotazů jsem k dispozici.

Jan Kodl

✆  +420 725 110 593
✉  info@reded.cz
   M.R.Štefánika 1, Šumperk