O společnosti FLOW SYSTEM

Na dodávku, montáž a servis čerpadel a čerpací techniky se specializujeme již více než 20 let. Oficiální vznik společnosti FLOW SYSTEM GROUP s.r.o. se datuje k březnu 2019. Hlavním důvodem vzniku nové společnosti byl záměr sjednotit online prodej čerpadel a služby spojené s realizací průmyslových čerpadel pod jednu společnost.

Díky tomu si můžete většinu z nabízených nekomerčních čerpadel a příslušenství a část komerčních čerpadel z naší nabídky pohodlně prohlédnout a nakoupit online v našem specializovaném internetovém obchodě www.reded.cz. Centrální sklad provozujeme v Olomouci – Řepčíně, kde si můžete zboží také vyzvednout osobně. Expedici zajišťujeme po celé ČR a také na Slovensko.

Výhody spolupráce

 
  • Zboží skladem
  • Centrální sklad Olomouc
  • Internetový obchod reded.cz
  • Sleva 3% pro registrované
  • Prodloužená záruka na vše
  • Návrhy řešení čerpadel
  • Záruční a pozáruční servis
  • Moderní přístup a řešení

 

Kompletní řešení

Naší předností je rychlost a flexibilita v řešení poptávek našich zákazníků. Umíme reagovat pružně a nabídnout kvalitní služby za adekvátní cenu. Dodáváme a obstaráváme čerpadla ve všech průmyslových, zemědělských a komunálních oblastech, zejména v  potravinářství, zemědělství, automotive,  TZB, chemickém průmyslu, vodárenství, ČOV apod.

Jsme autorizovaný prodejce značek GRUNDFOS, DAB, PEDROLLO, EBARA, HCP, SIGMA, WILO, KSB, Tapflo a dalších světových výrobců. Dodáváme také náhradní díly a armatury. Zajistíme kompletní servis čerpadel ve vaší firmě. Působíme aktivně po celé ČR.

ico_home

ico_office ico_industry

Domácnost a zahrada

Dodávka pitné vody,
využití děšťové vody, kalová čerpadla, zavlažování.

Bytové domy a kanceláře

Dodávka pitné vody,
posilování tlaku,
zpracování odpadních vod.

Průmysl a energetika

Posilování tlaku,
speciální čerpadla,
čističky odpadních vod.

Nabídka zboží

      

Certifikáty a ocenění

akce_ibo kopie


Kontaktní formulář

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: