Vážení zákazníci, provoz obchodu probíhá bez omezení. Vyřizujeme všechny mailové i telefonické objednávky.
Zboží zasíláme přepravní společností co nejdříve k vám. Dobírku je možné hradit pouze platební kartou.

Využití dešťové vody se systémy Pedrollo

S ohledem na vývoj počasí je v poslední době stále více aktuální problematika využívání dešťové vody. Firma PEDROLLO postupně rozšířila svůj výrobní program o čerpadla, která jsou pro tuto oblast použitelná.

pedrollo-topJedná se zejména o ponorná vícestupňová čerpadla řady TOP MULTI a TOP MULTI-EVO s plovákovým spínačem, nebo jejich automatické modifikace s elektronickým ovládáním a s ochranou proti běhu na sucho TOP MULTI-TECH a TOP MULTI-EVOTECH, které je možno provozovat automaticky – podobně jako klasické domácí vodárny.

Čerpadla bez integrovaného elektronického ovládání (TOP MULTI, TOP MULTI-EVO) lze vybavit externí elektronickou jednotkou EASYPRESS, která rovněž zajistí automatický provoz a ochranu proti běhu na sucho. Robustní konstrukce čerpadel s dvojitou mechanickou ucpávkou v olejové lázni a vysoká účinnost předurčuje tato čerpadla k optimálnímu využití v domácnostech, zahradách, parcích, sadech a podobně.

Čerpadla mohou být vybavena savicí s plovákem a nerezovým sacím košem, který chrání hydrauliku čerpadla před pískem a dalšími nečistotami, které se mohou v akumulačních nádržích na dešťovou vodu vyskytovat.

Kam dál:

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.