Vážení zákazníci, v pondělí 4.7. bude infolinka mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

Nyní u nás zaplatíte přes Apple Pay

Apple Pay je platební metoda, která umožňuje jednoduché placení přes kartu uloženou v Apple Wallet. Apple Wallet (Peněženka) je mobilní aplikace, která uživatelům i iOS operačním systémem umožňuje nahrávat nejen platební karty, ale například i karty věrnostní nebo na MHD, společně s dalšími doklady.

Platit přes Apple Pay uživatel může jak v kamenných obchodech, tak na internetu. Apple Pay platba na internetu je pak v zásadě stejná, jako platba kartou online. Výhodou je, že na rozdíl od běžné platby kartou online uživatel v případě Apple Pay nemusí opisovat číslo karty a další údaje.

Skvělé také je, že pokud uživatel používá zařízení, které podporuje biometriku (Touch ID v případě vybraných typů Macbook nebo Face ID u iPhone verze X a výše), platbu potvrdí otiskem prstu nebo skenem obličeje. Avšak platba je pro uživatele velmi snadná i v případech, kdy jeho zařízení biometriku nepodporuje – v takovém případě uživatel platbu potvrdí heslem.

Sečteno, podtrženo, Apple Pay je nejsnadnější a nejpohodlnější způsob platby všechny uživatele produktů značky Apple.

Platba s Apple Pay je podobná jako platba kartou, jen s tím rozdílem, že nemusíte opisovat číslo karty a další údaje.

Jak jako uživatel pomocí Apple Pay zaplatíte?

  • Vyvolání platební brány vyberte ze seznamu platebních metod Apple Pay.
  • Poté se vám zobrazí stránka s upřesňujícími pokyny, na které kliknete na tlačítko Apple Pay.
  • Následně se vám zobrazí stránka, na které vybere kartu uloženou v nastavení Apple Pay.
  • V dalším kroku potvrdíte zaplacení vaší platby. V případě, že váš iPhone podporuje službu Face ID, můžete platbu potvrdit postranním tlačítkem vašeho telefonu. Pokud váš iPhone biometriku nepodporuje, budete vyzváni k zadání hesla 3D Secure.
  • Apple Pay vám zobrazí hlášku, že je platba hotova.
  • V posledním kroku vám platební brána GoPay zobrazí zelený symbol Hotovo. Platba je tímto úspěšně zaplacena. Zároveň vám z GoPay přijde e-mail s potvrzením úspěšně zaplacené platby

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení