Nová řada DAB Divertron

Na trhu od roku 2007. Více než 1 milion instalovaných kusů.
Nová řada s nižší spotřebou
.

DAB je společnost, která naslouchá potřebám svých zákazníků a vždy se snaží předvídat vývoj trhu a technologií a zlepšovat své produkty s ohledem na životní prostředí. Jedním z nejvýznamnějších produktů společnosti DAB je čerpadlo Divertron.

Divertron je ponorné čerpadlo s integrovanou elektronikou zapnutí/vypnutí, které se poprvé objevilo na trhu v roce 2007. Tento produkt byl od počátku považován za špičkový díky své funkčnosti a snadnému ovládání.

Po 15 letech od uvedení na trh a po více než 1 milionu instalovaných kusech, DAB neustále pracuje na vylepšování Divertronu. Výsledkem tohoto úsilí je druhá generace Divertronu, která byla spuštěna nedávno.

Druhá generace Divertronu byla vylepšena jak z vzhledového, tak z technického hlediska. DAB se zaměřila na zvýšení výkonu a snížení spotřeby s ohledem na předpisy MEI o energetické účinnosti. Současně bylo čerpadlo navrženo tak, aby bylo pevnější a snadněji se instalovalo a udržovalo.

Díky neustálému výzkumu a vývoji je Divertron stále jedním z nejlepších produktů na trhu a zajišťuje spolehlivou a efektivní čerpací řešení pro zákazníky po celém světě.

Přehled všech modelů DAB Divertron.

divertron_novinky