O firmě REDED CZ

reded-fotoHistorie společnosti REDED CZ s.r.o. sahá ještě do dějin Československé republiky. V půlce září roku 1969 se do rodiny Červených narodil malý Eduard. Od této chvíle se začíná psát historie obchodu s čerpadly.

Byl to zejména Eduardův dědeček, který malého Edu vedl k lásce ke strojů a technice na malém hospodářství. Možná právě díky tomu se vydal Eduar technickým směrem a své studium ukončil inženýrským titulem v Praze.

Po studiu navázal na práci v hospodářství, která mimo jiné obnášela zavlažování a práci s čerpací technikou. Díky svým znalostem a zručnosti se z práce na vlastních strojích stala živnost a Eduard se stal významným odborníkem na čerpadla v Humpolci a okolí.

skladRok 1993 otevíral dveře podnikání. Eduard patřil mezi ty, kterým se start povedl. Malá dílna na okraji Humpolce se stala prodejnou, která pomalu zaplnily čerpadla, tlakové nádoby, fitinky a nejrůznější příslušenství a živnosti se dařilo.

Stále větší význam internetu a příliv konkurence byl hlavním motivem pro změnu. Po jménu zakladatele vznikla společnost REDED CZ s.r.o. se stejnojmenným eshopem a prodej čerpadel se tak definitivně přesunul na internet. Sklad a ochrannou ruku nad firmou stále drží Eduard, přičemž ochod přenechal mladší generaci.

Jsme specializovaný internetový obchod na prodej čerpadel a čerpací techniky, který staví na dlouhodletých zkušenostech a nabídce kvalitních čerpadel, kterým skutečně důvěřujeme. Poradíme Vám s výběrem čerpadla a návrhem řešení. Přes to, že intenzivně pracujeme, nabídka e-shopu zdaleka neodpovídá tomu, co Vám můžeme nabídnout. Proto nás neváhejte kontaktovat. Rádi se Vám budeme věnovat.  

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.