Čerpadlo pro zavlažování zahrady, kopaná studna, hloubka 12 m

red-121Dobrý den, potřeboval bych pomoci resp.výběrem čerpadla na zalévání zahrady. Studna je hluboká 12,2m, hloubka vody je 2,5m. Šíře je pak cca 1,2m. Potřebuji čerpadlo, které bude fungovat nejlépe automaticky. Maximální vzdálenost po zahradě cca 60m. Po otevření odběru vody sepne a čerpá vodu a uzavřením hadice vypne. Studna je stará více jak 80let. Při měření vody jsem na dně zaznamenal nějaké „bahýnko“. Můžete mi poradit vhodný model?

Na základě výše uvedeného uvedeného jsme zákazníkovi doporučili automatickou vodárnu EASY PUMP E-DEEP 1200 X-RING. Čerpadlo je plně automatické, reaguje na úbytek tlaku v systému. Tedy jak píše zákazník, po otevření kohoutu (nebo jiného odběrného místa) čerpadlo sepne, po uzavření vypne.

Zároveň má integrovaný plovák, takže se nestane, že by čerpadlo běželo „na scuho“. Model X má proti standardnímu provedení se spodním sáním navíc plovoucí sání a voda je nasávána v prostoru nad čerpadlem. Maximální výtlak čerpadla je 46 m. Při uvedených ztrátách cca 20m se pracovní bud pohybuje okolo 70 l / min, což pohodlně stačí pro zavlažování zahrady s dostatečným tlakem.

plovouci-saniKompletní sestava:

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.